Фестивал „Знањем за будућност“

У уторак, 19.3.2024. године, наша школа је била домаћин фестивала "Знањем за будућност", окружно такмичење ученика основних школа у управљању и програмирању школских дронова и робота.
Организатори такмичења су чланови Ротари клуба а покровитељ Министарство просвете.
Директорка школе, Гордана Терзић, заједно са представницима Ротари клуба пожелела је добродошлицу свим учесницима.
По завршетку такмичења, поделила је и захвалнице свим екипама на учешћу, док су представници Ротари клуба, најуспешнијима, додели награде.
Као поносни домаћини фестивала "Знањем за будућност", такође смо учествовали у окружном такмичењу управљања школским дроновима и роботима и освојили друго место у управљању и програмирању Робот-а 2.