Радионица „Сунчане школе Западног Балкана“

Након постављања соларних панела у оквиру иницијативе "Сунчане школе на Западном Балкану" у нашој школи су настављене активности које имају за циљ развијање капацитета установа да управљају производњом обновљиве енергије кроз фотонапонску технологију. У оквиру едукативне компоненте, Београдска отворена школа, одржала је радионице за ученике. У оквиру радионице ученици су презентовали своје продукте и најавили занимљиве Зелене идеје са којима ће учестовати на предстојећем Базару идеја.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља – Дан розе мајица

У оквиру тематске недеље „Без насиља, молим“ која се реализује од 28. фебрара до 1. марта обележили смо и Међународни дан борбе против вршњачког насиља "Дан розе мајица" и послали поруке поштовања, солидарности и толеранције. У оквиру облежавања реализован је и пројекат „Квалитетно образовање за све“.

Виртуелна шетња

Виртуелна шетња кроз нашу школу
Драги пријатељи,
задовољство нам је да вас обавестимо да је наша школа, у циљу промовисања индетитета школе, израдила виртуелну шетњу под називом „То смо ми“, видиљиву на „Googlu“ и целом свету.
Желели смо да на посебан, другачији, несвакидашњи и савремен начин покажемо где радимо и шта радимо, као и део активности које реализујемо.
Молимо вас, одвојите мало времена да погледате оно што је презентовано, уђете у сваку просторију и, најважније, отворите сваку интерактивну тачку – сигурни смо да ће вам се допасти.

Страна 1 од 85