Крос РТС-а

У матичној школи и издвојеним одељењима, у петак 17.9.2021. године, реализован је крос РТС-а са почетком у 10 часова. У обавезној припреми и загревање за трчање као и у самом такмичењу учествовали су сви ученици наше школе. Честитамо победницима али и свим учесницима јер су још једном показали свој спортски и такмичарски дух.

Обавештење за ученике и родитеље - школска 2021/22. година

Обавештење за ученике и родитеље - школска 2021/22. година можете прочитати на ОВОМ линку.

Видован 2021. године

Иако традиционлане свечаности за Видовдан није било прилика да се похвале и награде наши најбољи ђаци није изостављена. Све честитке нашем ђаку генерације Неди Томић и ученици Катарини Панић на заслуженим Вуковим дипломама, честитке и за нашег спортисту генерације Анђелију Гигов. Желимо има сву срећу и успех у даљем школовању.

Страна 1 од 57