ИНФОРМАЦИЈЕ У ВЕЗИ УПИСА УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ

Поштовани родитељи/старатељи предшколаца,
У вези са дописом о исказивању интересовања за упис у Основну школу ''Стеван Филиповић'' и Упутством за коришћење апликације за исказивање интересовања за упис у први разред школе, у условима ванредног стања када родитељи ученика не треба да долазе у школу, школа је одредила лице запослено у школи које родитељи могу контактирати сваког радног дана у одређено време у вези са свим питањима око исказивања интересовања за упис у први разред.
- Јована Симић, педагог школе
- контакт телефон: 064/404-71-70
- електронска адреса на коју се родитељи могу обратити за одговоре у вези са уписом деце у први разред је: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели
- сваког радног дана од 09 часова до 14 часова родитељи/старатељи се могу обратити педагогу школе телефонским позивом или путем мејла за добијање потребних информација;
Свака злоупотреба телефона или мејл адресе ће бити пријављена надлежним институцијама.
Јована Симић, педагог школе