Међународни дан девојчица у ИКТ сектору

Поводом обележавања „Међународног дана девојчица у информационо-комуникационим технологијама“ Удружење пословних жена Србије уз подршку Министраства информисања и Министарства просвете, науке и технолошког развоја организовало је такмичење за девојчице 7. и 8. разреда основних школа под називом "Ухвати идеју".
Наша школа је кроз пројекат Обогаћеног једносменског рада и активности "Обележавамо међународне и интернационалне дане" учествовала са два рада под називима "Пусти, пусти (брзу) моду" и "Девојачка снага" и заузела 7. и 15. место.
Честитамо ученици осмог разреда Ивани Милинковић и ученицима седмог разреда Анђели Митровић, Сари Петровић и Марији Павловић као и њиховој наставници Марини Обреновић.
На ОВОМ линку можете погледати радове наших ученица као и радове свих финалиста. Браво!!!