Обавештење за ученике и родитеље о начину реализације наставе на даљину

У складу са одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 30.11.2020., до 18. децембра 2020. године образовно –васпитни рад организује се на следећи начин:
-У првом циклусу (од 1-4 разреда) настава се наставља по устаљеној динамици као и
до сада.
-У другом циклусу ( од 5-8. разреда ) образовно – васпитни рад оствариваће се путем
наставе на даљину уз коришћење платформе G Suite for Education и путем Јавног медијског сервиса Србије.
У складу са одлуком о промени календара образовно васпитног рада за основне школе на територији Републике Србије, обавештавамо вас следеће:
- Прво полугодиште се завршава 18.децембра 2020.године.
-Зимски распуст траје од 21.децембра 2020.године до 15. јануара 2021.године.
-Друго полугодиште почиње 18. јануара 2021.године.
О свим даљим активностима везаним за оцењивање ученика, начину почетка другог полугодишта и осталим новинама, школа ће Вас благовремено обавештавати преко одељењских старешина, који ће Вас детаљно информисати о свему.