Наша ученица – добитница стипендије „Доситеј“

Овако то раде најбољи из наше школе!
Драга Тина, поносни смо на тебе и на све твоје успехе! ЧЕСТИТАМО!!! И пресрећни смо што си нам показала, у објави које преносимо у наставку, да смо у томе имали допринос. ХВАЛА! Нека пут твог успеха и среће буде бесконачан!
„Колико је моја толико је и моје учитељице, свих наставника и запослених у Основној школи „Стеван Филиповић“. Колико је моја толико је и мојих професора из Ваљевске гимназије и професора са Правног факултета Универзитета у Београду. Колико је моја толико је и моје породице и мојих пријатеља.
Ништа није дошло преко ноћи, а ја ћу ову ноћ памтити по свима њима јер без њих ништа не би било исто.
И званично добитница стипендије „Доситеја“ која се додељује најбољим студентима у Републици Србији.“